| Marka Adı: | Solarose |
| Model Numarası: | 10kW güç |
| Adedi: | 10 |
| Fiyat: | negotiable |
| Teslim Zamanı: | 25 gün |
| Ödeme Şartları: | T/T, L/C |
10KW Inverter & 14.336KWH Batarya Entegre Tümünde Bir Batarya Enerji Depolama Sistemi için Güneş Jeneratörü, 90 - 450Vdc PV Giriş
Ürün tanımı:
| Inverter Gücü | Sürekli 10KW |
| Pil Kapasitesi | 14.336KWh, 51.2V, 280Ah |
| Şarj Voltajı | 58.4V |
| Şarj akımı | Normal 100A, Max 100A |
| Serbestleme akımı | Normal 100A, maksimum 110A, maksimum zirve 150A |
| Serbest bırakma - gerilim kesildi | 43.2V |
| Giriş Voltaj Aralığı (PV) | 90 - 450Vdc |
| Çıkış Voltajı (AC) | 230Vac ± 5% |
| Sıklık | 50Hz / 60Hz |
| İletişim | RS485 / CAN, RJ45 bağlantısı, WiFi |
| Girdi Gücü (PV) | 5KW |
| Çalışma sıcaklık aralığı | -20°C - 50°C |
| Kurulum Türü | Duvara monte edilmiş |
Özellik Avantajları:
Ürün ayrıntıları:
![]()
![]()