| Merknaam: | Solarose |
| Modelnummer: | Vermogen van 5 kW |
| MOQ: | 10 |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 25 DAGEN |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C |
5KW 15.36KWh Geïntegreerde Alles-in-één Zonne-Generator Aangedreven door Zonne-energie
Productbeschrijving:
| Omvormer Vermogen | Continu 5KW |
| Batterijcapaciteit | 15.36KWh, 51.2V, 300Ah |
| Laadspanning | 58.4V |
| Laadstroom | Normaal 100A, Max 100A |
| Ontlaadstroom | Normaal 100A, Max 110A, Max piek 150A |
| Ontlaad uitschakelspanning | 43.2V |
| Ingangsspanningsbereik (PV) | 120 - 450Vdc |
| Uitgangsspanning (AC) | 230Vac±5% |
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Communicatie | RS485/CAN, RJ45-poort, WIFI |
| Installatietype | Wandmontage |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C - 50°C |
Voordelen:
Fabriekswerkplaats:
![]()
![]()
Productdetails:
![]()
![]()