| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Δύναμη 5kw |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
5KW 15,36KWh Ενσωματωμένος ολοκληρωμένος ηλιακός γεννήτης που τροφοδοτείται από ηλιακή ενέργεια
Περιγραφή του προϊόντος:
| Δύναμη μετατροπέα | Συνέχεια 5KW |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 15.36KWh, 51.2V, 300Ah |
| Δυνατότητα φόρτισης | 58.4V |
| ρεύμα φόρτισης | Κανονική 100A, μέγιστη 100A |
| ρεύμα εκφόρτισης | Κανονική 100A, μέγιστη 110A, μέγιστη κορυφή 150A |
| Αποδέσμευση διακοπής τάσης | 43.2V |
| Πεδίο τάσης εισόδου (PV) | 120 - 450Vdc |
| Τεχνική μέθοδος | 230Vac±5% |
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Επικοινωνία | RS485/CAN, RJ45 θύρα, WIFI |
| Τύπος εγκατάστασης | Εγκαταστάθηκαν στον τοίχο |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C - 50°C |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Πληροφορίες για το προϊόν:
![]()
![]()
Εργαστήριο:
![]()
![]()