| Nazwa marki: | Solarose |
| Numer modelu: | Moc 5kW |
| MOQ: | 10 |
| Ceny: | negotiable |
| Czas dostawy: | 25 dni |
| Warunki płatności: | T/T, L/C |
Zintegrowany generator solarny All-in-One 5KW 15,36KWh zasilany energią słoneczną
Opis produktu:
| Moc falownika | Ciągła 5KW |
| Pojemność akumulatora | 15,36KWh, 51,2V, 300Ah |
| Napięcie ładowania | 58,4V |
| Prąd ładowania | Normalny 100A, Maks. 100A |
| Prąd rozładowania | Normalny 100A, Maks. 110A, Maks. szczytowy 150A |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 43,2V |
| Zakres napięcia wejściowego (PV) | 120 - 450Vdc |
| Napięcie wyjściowe (AC) | 230Vac±5% |
| Częstotliwość | 50Hz/60Hz |
| Komunikacja | RS485/CAN, Port RJ45, WIFI |
| Typ instalacji | Montaż na ścianie |
| Zakres temperatur pracy | -20°C - 50°C |
Zalety:
Warsztat fabryczny:
![]()
![]()
Szczegóły produktu:
![]()
![]()