| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Δύναμη 5kw |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
Ολοκληρωμένο Σύστημα Παραγωγής Ηλιακής Ενέργειας All-In-One: Έξοδος 5KW, Χωρητικότητα 15.36KWH, Ηλιακής Ενέργειας
Περιγραφή προϊόντος:
| Ισχύς μετατροπέα | Συνεχής 5KW |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 15.36KWh, 51.2V, 300Ah |
| Τάση φόρτισης | 58.4V |
| Ρεύμα φόρτισης | Κανονικό 100A, Μέγιστο 100A |
| Ρεύμα εκφόρτισης | Κανονικό 100A, Μέγιστο 110A, Μέγιστη αιχμή 150A |
| Τάση αποκοπής εκφόρτισης | 43.2V |
| Εύρος τάσης εισόδου (PV) | 120 - 450Vdc |
| Τάση εξόδου (AC) | 230Vac±5% |
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Επικοινωνία | RS485/CAN, θύρα RJ45, WIFI |
| Τύπος εγκατάστασης | Επιτοίχια |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C - 50°C |
Πλεονεκτήματα χαρακτηριστικών:
Λεπτομέρειες προϊόντος:
![]()