| نام تجاری: | Solarose |
| شماره مدل: | قدرت 5 کیلو وات |
| مقدار تولیدی: | 10 |
| قیمت: | negotiable |
| زمان تحویل: | 25 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T، L/C |
ژنراتور انرژی خورشیدی یکپارچه: تولید 5KW، ظرفیت 15.36KWH، خورشیدی
توضیحات محصول:
| قدرت اینورتر | 5KW پیوسته |
| ظرفیت باتری | 15.36KWh، 51.2V، 300Ah |
| ولتاژ شارژ | 58.4 ولت |
| جریان شارژ | نورمال 100A، حداکثر 100A |
| جریان تخلیه | 100A عادی، حداکثر 110A، حداکثر 150A |
| تخليه قطع ولتاژ | 43.2V |
| محدوده ولتاژ ورودی (PV) | 120 - 450Vdc |
| ولتاژ خروجی (AC) | 230Vac ± 5٪ |
| فرکانس | 50 هرتز/60 هرتز |
| ارتباطات | RS485/CAN، RJ45 پورت، WIFI |
| نوع نصب | نصب روی دیوار |
| محدوده دمای عملیاتی | -20°C -50°C |
مزاياي خاص:
جزئیات محصول:
![]()