| Nazwa marki: | Solarose |
| Numer modelu: | Moc 5kW |
| MOQ: | 10 |
| Ceny: | negotiable |
| Czas dostawy: | 25 dni |
| Warunki płatności: | T/T, L/C |
Zintegrowany generator energii słonecznej: 5 kW mocy wyjściowej, 15,36 KWH mocy, zasilany energią słoneczną
Opis produktu:
| Moc inwertera | Ciągłe 5 kW |
| Pojemność akumulatora | 150,36 KWh, 51,2 V, 300Ah |
| Napięcie ładowania | 58.4V |
| Prąd ładowania | Normalne 100A, maksymalne 100A |
| Prąd rozładowy | Normalne 100A, maksymalne 110A, maksymalne 150A |
| Wyładowanie odcięcie napięcia | 43.2V |
| Zakres napięcia wejściowego (PV) | 120 - 450Vdc |
| napięcie wyjściowe (AC) | 230Vac±5% |
| Częstotliwość | 50 Hz/60 Hz |
| Komunikacja | RS485/CAN, RJ45 Port, Wi-Fi |
| Rodzaj instalacji | Wyrobek o masie nieprzekraczającej 10 kg |
| Zakres temperatury pracy | -20°C - 50°C |
Zalety charakterystyczne:
Szczegóły produktu:
![]()