| Marka Adı: | Solarose |
| Model Numarası: | 5kW güç |
| Adedi: | 10 |
| Fiyat: | negotiable |
| Teslim Zamanı: | 25 gün |
| Ödeme Şartları: | T/T, L/C |
Entegre Hepsi Bir Arada Güneş Enerjisi Jeneratörü: 5KW Çıkış, 15.36KWH Kapasite, Güneş Enerjili
Ürün açıklaması:
| İnverter Gücü | Sürekli 5KW |
| Pil Kapasitesi | 15.36KWh, 51.2V, 300Ah |
| Şarj Gerilimi | 58.4V |
| Şarj Akımı | Normal 100A, Maksimum 100A |
| Deşarj Akımı | Normal 100A, Maksimum 110A, Maksimum Tepe 150A |
| Deşarj Kesme Gerilimi | 43.2V |
| Giriş Gerilim Aralığı (PV) | 120 - 450Vdc |
| Çıkış Gerilimi (AC) | 230Vac±5% |
| Frekans | 50Hz/60Hz |
| İletişim | RS485/CAN, RJ45 Portu, WIFI |
| Kurulum Tipi | Duvara monte |
| Çalışma Sıcaklık Aralığı | -20°C - 50°C |
Özellik Avantajları:
Ürün Detayları:
![]()