| Nama merek: | Solarose |
| Nomor Model: | Daya 10kW |
| MOQ: | 10 |
| Harga: | negotiable |
| Waktu Pengiriman: | 25 hari |
| Ketentuan Pembayaran: | T/T, L/C |
5KW 14.336KWh Integrated All-In-One Solar Power Generator Untuk Sistem Energi Terbarukan, Baterai 280Ah
Deskripsi produk:
| Kekuatan output | Inverter daya terus: 5KW |
| Kapasitas Baterai | 14.336KWh, 51.2V, 280Ah |
| Parameter muatan | Tegangan pengisian: 58.4V, arus pengisian: 100A, arus pengisian maksimum: 100A |
| Parameter pelepasan | Listrik pembuangan: 100A, arus pembuangan maksimum: 110A, arus puncak maksimum: 150A, tegangan pemotongan pembuangan: 43.2V |
| Rentang Tegangan Masuk (PV) | 120 - 450Vdc |
| Tegangan Keluar (AC) | 230Vac ± 5% |
| Frekuensi | 50Hz/60Hz |
| Komunikasi | RS485/CAN, port RJ45, WIFI |
| Perlindungan Keamanan | Overcharge, Overdischarge, Perlindungan Overcurrent |
| Suhu operasi | -20°C - +50°C |
Fitur Keuntungan:
Rincian produk:
![]()
![]()
Lokakarya pabrik:
![]()
![]()