| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Δύναμη 10kw |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
5KW 14.336KWh Ενσωματωμένη ηλιακή γεννήτρια για ανανεώσιμες πηγές ενέργειας, 280Ah μπαταρία
Περιγραφή του προϊόντος:
| Εξόρυξη ισχύος | Συνεχή ισχύς του μετατροπέα: 5KW |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 14.336KWh, 51.2V, 280Ah |
| Παράμετροι φόρτισης | Η τάση φόρτισης: 58.4V, ρεύμα φόρτισης: 100A, μέγιστο ρεύμα φόρτισης: 100A |
| Παράμετροι εκφόρτωσης | ρεύμα εκφόρτωσης: 100A, μέγιστο ρεύμα εκφόρτωσης: 110A, μέγιστο μέγιστο ρεύμα: 150A, τάση διακοπής εκφόρτωσης: 43.2V |
| Πεδίο τάσης εισόδου (PV) | 120 - 450Vdc |
| Τεχνική μέθοδος | 230Vac±5% |
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Επικοινωνία | RS485/CAN, θύρα RJ45, WIFI |
| Προστασία της ασφάλειας | Υπερφόρτωση, Υπερφόρτωση, Προστασία από Υπερτάσεις |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C - +50°C |
Ειδικά πλεονεκτήματα:
Πληροφορίες για το προϊόν:
![]()
![]()
Εργαστήριο:
![]()
![]()