| Nazwa marki: | Solarose |
| Numer modelu: | Moc 10 kW |
| MOQ: | 10 |
| Ceny: | negotiable |
| Czas dostawy: | 25 dni |
| Warunki płatności: | T/T, L/C |
5KW 14,336KWh zintegrowany generator energii słonecznej dla systemów energii odnawialnej, bateria 280Ah
Opis produktu:
| Wydajność mocy | Władza ciągła inwertera: 5 kW |
| Pojemność akumulatora | 140,336 KWh, 51,2 V, 280Ah |
| Parametry ładowania | napięcie ładowania: 58,4 V, prąd ładowania: 100 A, maksymalny prąd ładowania: 100 A |
| Parametry rozładowania | Prąd rozładowy: 100A, maksymalny prąd rozładowy: 110A, maksymalny prąd szczytowy: 150A, napięcie odcięcie rozładowania: 43,2V |
| Zakres napięcia wejściowego (PV) | 120 - 450Vdc |
| napięcie wyjściowe (AC) | 230Vac±5% |
| Częstotliwość | 50 Hz/60 Hz |
| Komunikacja | RS485/CAN, port RJ45, Wi-Fi |
| Ochrona bezpieczeństwa | Przeładowanie, przeładowanie, ochrona przed prądem |
| Temperatura pracy | -20°C - +50°C |
Zalety charakterystyczne:
Szczegóły produktu:
![]()
![]()
Warsztaty fabryczne:
![]()
![]()