| Marka Adı: | Solarose |
| Model Numarası: | 10kW güç |
| Adedi: | 10 |
| Fiyat: | negotiable |
| Teslim Zamanı: | 25 gün |
| Ödeme Şartları: | T/T, L/C |
Yenilenebilir Enerji Sistemleri İçin 5KW 14.336KWh Entegre Tüm-Bir Güneş Enerjisi Jeneratörü, 280Ah Pil
Ürün tanımı:
| Güç çıkışı | Değiştiricinin sürekli gücü: 5KW |
| Pil Kapasitesi | 14.336KWh, 51.2V, 280Ah |
| Şarj parametreleri | Şarj voltajı: 58.4V, şarj akımı: 100A, maksimum şarj akımı: 100A |
| Serbestleme parametreleri | Serbestleme akımı: 100A, en fazla boşaltma akımı: 110A, en fazla zirve akımı: 150A, boşaltma kesme voltajı: 43.2V |
| Giriş Voltaj Aralığı (PV) | 120 - 450Vdc |
| Çıkış Voltajı (AC) | 230Vac±5% |
| Sıklık | 50Hz/60Hz |
| İletişim | RS485/CAN, RJ45 bağlantısı, WiFi |
| Güvenlik Koruması | Aşırı şarj, Aşırı boşaltma, Aşırı akım koruması |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C - +50°C |
Özellik Avantajları:
Ürün ayrıntıları:
![]()
![]()
Fabrika atölyesi:
![]()
![]()