| Merknaam: | Solarose |
| Modelnummer: | Vermogen van 5 kW |
| MOQ: | 10 |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 25 DAGEN |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C |
5KW 5.12KWh Wandgemonteerde Alles-in-één Zonne-energiegenerator met 100A Ontlaadstroom
Productomschrijving:
5KW 5.12KWh Wandgemonteerde Alles-in-één Zonne-energiegenerator
| Batterijcapaciteit | 5.12kWh Lithium-ion batterij (51.2V / 100Ah) |
| Omvormervermogen | 5kW Continu vermogen, 150A Max. piekvermogen |
| Spanningsbereik | PV-ingang: 120 - 450Vdc |
| Laden/Ontladen | Laadspanning: 58.4V, Laadstroom: 50A, Max. laadstroom: 100A |
| Netcompatibiliteit | 50Hz/60Hz Frequentieondersteuning |
| Communicatie | RS485/CAN & WIFI met RJ45-aansluitpoort |
| Veiligheidsvoorzieningen | Overlaad-/Overontlaad-/Overstroombeveiliging |
| Installatie | Wandgemonteerd ontwerp |
| Omgevingscondities | -20°C tot +50°C Bedrijfstemperatuur |
| Certificeringen | In behandeling (Lijst hier toekomstige certificeringen zodra verkregen) |
Voordelen:
Productdetails:
![]()
![]()
Fabriekswerkplaats:
![]()
![]()