| Marka Adı: | Solarose |
| Model Numarası: | 5kW güç |
| Adedi: | 10 |
| Fiyat: | negotiable |
| Teslim Zamanı: | 25 gün |
| Ödeme Şartları: | T/T, L/C |
5KW 5.12KWh Duvar Montajlı 100A Serbestleyici Akımlı Hepsi Bir Güneş Enerjisi Jeneratörü
Ürün tanımı:
5KW 5.12KWh Duvar - Tümünde - Bir Güneş Enerjisi Jeneratörü
| Pil Kapasitesi | 5.12kWh Lityum-ion pil (51.2V / 100Ah) |
| Inverter Gücü | 5kW sürekli çıkış, 150A maksimum zirve akımı |
| Voltaj aralığı | PV Girişi: 120 - 450Vdc |
| Ücret / Tahliyeler | Şarj voltajı: 58.4V, şarj akımı: 50A, maksimum şarj akımı: 100A |
| Şebeke Uyumluluğu | 50Hz/60Hz frekans desteği |
| İletişim | RS485/CAN ve WIFI RJ45 bağlantı bağlantısı ile |
| Güvenlik Özellikleri | Aşırı şarj/aşırı boşaltma/aşırı akım koruması |
| Kurulum | Duvara Taşınmış Tasarım |
| Çevre Koşulları | -20°C - +50°C çalışma sıcaklığı |
| Sertifikalar | Bekleyen (Bir kez elde edildikten sonra gelecekteki sertifikaları burada listeleyin) |
Özellik Avantajları:
Ürün ayrıntıları:
![]()
![]()
Fabrika atölyesi:
![]()
![]()