| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Δύναμη 5kw |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
Γεννήτρια ηλιακής ενέργειας 5KW 5.12KWh, επιτοίχια, όλα σε ένα, με ρεύμα εκφόρτισης 100A
Περιγραφή προϊόντος:
Γεννήτρια ηλιακής ενέργειας 5KW 5.12KWh, επιτοίχια, όλα σε ένα
| Χωρητικότητα μπαταρίας | Μπαταρία ιόντων λιθίου 5.12kWh (51.2V / 100Ah) |
| Ισχύς μετατροπέα | 5kW συνεχής έξοδος, 150A μέγιστο ρεύμα αιχμής |
| Εύρος τάσης | Είσοδος PV: 120 - 450Vdc |
| Φόρτιση/Εκφόρτιση | Τάση φόρτισης: 58.4V, Ρεύμα φόρτισης: 50A, Μέγιστο ρεύμα φόρτισης: 100A |
| Συμβατότητα με το δίκτυο | Υποστήριξη συχνότητας 50Hz/60Hz |
| Επικοινωνία | RS485/CAN & WIFI με θύρα σύνδεσης RJ45 |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Προστασία υπερφόρτισης/υπερ-εκφόρτισης/υπερ-ρεύματος |
| Εγκατάσταση | Επιτοίχιος σχεδιασμός |
| Περιβαλλοντικές συνθήκες | -20°C έως +50°C Θερμοκρασία λειτουργίας |
| Πιστοποιήσεις | Εκκρεμούν (Καταγράψτε τις μελλοντικές πιστοποιήσεις εδώ μόλις ληφθούν) |
Πλεονεκτήματα χαρακτηριστικών:
Λεπτομέρειες προϊόντος:
![]()
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()