| نام تجاری: | Solarose |
| شماره مدل: | قدرت 5 کیلو وات |
| مقدار تولیدی: | 10 |
| قیمت: | negotiable |
| زمان تحویل: | 25 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T، L/C |
5KW 5.12KWh ژنراتور انرژی خورشیدی دیواری نصب شده با 100A تخلیه فعلی
توضیحات محصول:
5KW 5.12KWh دیوار نصب شده همه در یک ژنراتور انرژی خورشیدی
| ظرفیت باتری | 5باتری لیتیوم-ایون.12kWh (51.2V / 100Ah) |
| قدرت اینورتر | 5kW خروجی مستمر، 150A حداکثر جریان اوج |
| محدوده ولتاژ | ورودی PV: 120 - 450Vdc |
| پرداخت و تخلیه | ولتاژ شارژ: 58.4V، جریان شارژ: 50A، حداکثر جریان شارژ: 100A |
| سازگاری شبکه | پشتیبانی فرکانس 50Hz/60Hz |
| ارتباطات | RS485/CAN و WIFI با پورت اتصال RJ45 |
| ویژگی های ایمنی | حفاظت از شارژ بیش از حد / تخلیه بیش از حد / محافظت از جریان بیش از حد |
| نصب | طراحی روی دیوار |
| شرایط محیطی | -20 تا +50 درجه درجه حرارت کار |
| گواهینامه | در انتظار (در اینجا گواهینامه های آینده را لیست کنید) |
مزاياي خاص:
جزئیات محصول:
![]()
![]()
کارگاه کارخانه:
![]()
![]()