| Merknaam: | Solarose |
| Modelnummer: | 10 kW vermogen |
| MOQ: | 10 |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 25 DAGEN |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, L/C |
10KW 15.36KWH Geïntegreerde Alles-in-één Zonne Generator Met Zonne Batterij Opslag, 90 - 450Vdc PV Ingang
Product beschrijving:
Technische parameter
| Generator Type | Geïntegreerde Alles-in-één Zonne Generator |
| Omvormer Vermogen | 10KW |
| Batterij Capaciteit | 15.36KWH |
| Batterij Spanning | 51.2V |
| Batterij Capaciteit (Ah) | 300Ah |
| Laadspanning | 58.4V |
| Ontlaad Uitschakelspanning | 43.2V |
| Laadstroom | 100A |
| Max. Laadstroom | 100A |
| Ontlaadstroom | 100A |
| Max. Ontlaadstroom | 110A |
| Max. Piekstroom | 150A |
| Communicatiemethode | RS485/CAN |
| Omvormer Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Ingangsvermogen (PV) | 5KW |
| Ingangsspanningsbereik (PV) | 90 - 450Vdc |
| Communicatie Aansluitpoort | RJ45, met WIFI |
Voordelen:
Productdetails:
![]()
Fabriekswerkplaats:
![]()
![]()