| Marka Adı: | Solarose |
| Model Numarası: | 10kW güç |
| Adedi: | 10 |
| Fiyat: | negotiable |
| Teslim Zamanı: | 25 gün |
| Ödeme Şartları: | T/T, L/C |
10KW 15.36KWH, 90 - 450Vdc PV Girişi ile Güneş Bataryası Depolama ile Entegre Tüm-Bir Güneş Jeneratörü
Ürün tanımı:
Teknik parametreler
| Jeneratör Türü | Bütünü bir Güneş Jeneratörü |
| Inverter Gücü | 10KW |
| Pil Kapasitesi | 15.36KWH |
| Pil Voltajı | 51.2V |
| Pil Kapasitesi (Ah) | 300Ah |
| Şarj Voltajı | 58.4V |
| Serbest bırakma - gerilim kesildi | 43.2V |
| Şarj akımı | 100A |
| Maksimum Şarj Akımı | 100A |
| Serbestleme akımı | 100A |
| En fazla boşaltma akımı | 110A |
| Maksimum Zirve Akımı | 150A |
| İletişim Yolu | RS485/CAN |
| Dönüştürücü sıklığı | 50Hz/60Hz |
| Girdi Gücü (PV) | 5KW |
| Giriş Voltaj Aralığı (PV) | 90 - 450Vdc |
| İletişim Bağlantı Portu | RJ45, WiFi ile |
Özellik Avantajları:
Ürün ayrıntıları:
![]()
Fabrika atölyesi:
![]()
![]()