| Ονομασία μάρκας: | Solarose |
| Αριθμός μοντέλου: | Δύναμη 10kw |
| Τροποποιημένο: | 10 |
| Τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
10KW 15.36KWH Ολοκληρωμένο Αll - In - One Ηλιακός Γεννήτρια με Αποθήκευση Ηλιακής Μπαταρίας, 90 - 450Vdc PV Input
Περιγραφή προϊόντος:
Τεχνική παράμετρος
| Τύπος Γεννήτριας | Ολοκληρωμένη All - in - One Ηλιακή Γεννήτρια |
| Ισχύς Μετατροπέα | 10KW |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 15.36KWH |
| Τάση Μπαταρίας | 51.2V |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας (Ah) | 300Ah |
| Τάση Φόρτισης | 58.4V |
| Τάση Διακοπής Εκφόρτισης | 43.2V |
| Ρεύμα Φόρτισης | 100A |
| Μέγιστο Ρεύμα Φόρτισης | 100A |
| Ρεύμα Εκφόρτισης | 100A |
| Μέγιστο Ρεύμα Εκφόρτισης | 110A |
| Μέγιστο Ρεύμα Αιχμής | 150A |
| Μέθοδος Επικοινωνίας | RS485/CAN |
| Συχνότητα Μετατροπέα | 50Hz/60Hz |
| Ισχύς Εισόδου (PV) | 5KW |
| Εύρος Τάσης Εισόδου (PV) | 90 - 450Vdc |
| Θύρα Σύνδεσης Επικοινωνίας | RJ45, με WIFI |
Πλεονεκτήματα Χαρακτηριστικών:
Λεπτομέρειες Προϊόντος:
![]()
Εργαστήριο εργοστασίου:
![]()
![]()