| Nazwa marki: | Solarose |
| Numer modelu: | Moc 10 kW |
| MOQ: | 10 |
| Ceny: | negotiable |
| Czas dostawy: | 25 dni |
| Warunki płatności: | T/T, L/C |
10KW 15.36KWH Zintegrowany Generator Słoneczny All-In-One z Magazynem Energii z Baterii Słonecznych, Wejście PV 90 - 450Vdc
Opis produktu:
Parametr techniczny
| Typ generatora | Zintegrowany Generator Słoneczny All-in-One |
| Moc falownika | 10KW |
| Pojemność baterii | 15.36KWH |
| Napięcie baterii | 51.2V |
| Pojemność baterii (Ah) | 300Ah |
| Napięcie ładowania | 58.4V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 43.2V |
| Prąd ładowania | 100A |
| Maksymalny prąd ładowania | 100A |
| Prąd rozładowania | 100A |
| Maksymalny prąd rozładowania | 110A |
| Maksymalny prąd szczytowy | 150A |
| Metoda komunikacji | RS485/CAN |
| Częstotliwość falownika | 50Hz/60Hz |
| Moc wejściowa (PV) | 5KW |
| Zakres napięcia wejściowego (PV) | 90 - 450Vdc |
| Port połączeniowy komunikacji | RJ45, z WIFI |
Zalety:
Szczegóły produktu:
![]()
Warsztat fabryczny:
![]()
![]()