| نام تجاری: | Solarose |
| شماره مدل: | قدرت 10 کیلو وات |
| مقدار تولیدی: | 10 |
| قیمت: | negotiable |
| زمان تحویل: | 25 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T، L/C |
10KW 15.36KWH ژنراتور خورشیدی یکپارچه با ذخیره باتری خورشیدی ، ورودی PV 90 - 450Vdc
توضیحات محصول:
پارامتر فنی
| نوع ژنراتور | ژنراتور خورشیدی یکپارچه |
| قدرت اینورتر | 10KW |
| ظرفیت باتری | 15.36KWH |
| ولتاژ باتری | 51.2V |
| ظرفیت باتری (Ah) | 300 هارت |
| ولتاژ شارژ | 58.4 ولت |
| تخليه قطع ولتاژ | 43.2V |
| جریان شارژ | 100A |
| حداکثر جریان شارژ | 100A |
| جریان تخلیه | 100A |
| حداکثر جریان تخلیه | 110A |
| حداکثر جریان اوج | 150A |
| روش ارتباطات | RS485/CAN |
| فرکانس اینورتر | 50 هرتز/60 هرتز |
| قدرت ورودی (PV) | 5KW |
| محدوده ولتاژ ورودی (PV) | 90 - 450Vdc |
| پورت اتصال ارتباط | RJ45، با WIFI |
مزاياي خاص:
جزئیات محصول:
![]()
کارگاه کارخانه:
![]()
![]()